EverTec ETC 430 Środek czyszczący do rąk
EverTec ETC 430 Środek czyszczący do rąk
Skuteczny środek do mycia rąk, który usuwa najcięższe zabrudzenia, oleje, smary i brud. Nie zawiera pochodnych rozpuszczalników ropy naftowej.
Zastosowanie:
Usuwanie zabrudzeń przemysłowych, oleju i smaru z rąk i innych części ciała. rąk i innych części ciała.
Właściwości i korzyści:
- Przyjemny zapach
- Bardzo skuteczny zarówno w przypadku gorącej, zimnej, twardej lub miękkiej wody
- Skuteczny i przydatny w przypadku najcięższych zabrudzeń
- Może być bezpiecznie stosowany dzień po dniu
- Delikatnie antyseptyczne właściwości
- Zawiera emolienty, które wspomagają dobrą kondycję skóry
- Łatwo się rozprowadza
Bezpieczeństwo:
Zagrożenia Nie dotyczy.
Środki ochrony Nie dotyczy
Inne Rozsypany produkt może być śliski. Spłukać wodą lub
nasączyć materiałem absorbującym.
Pożar Nie dotyczy
Pierwsza pomoc
Oczy Natychmiast przemyć oczy dużą ilością wody, podnosząc
powieki.
Skóra Nie dotyczy.
Wdychanie Nie nadający się do zastosowania.
W przypadku połknięcia Nie wywoływać wymiotów. Zasięgnąć porady lekarza. Nigdy nie
prowokować nieprzytomnej osoby do wymiotów lub picia
płynów.
Postępowanie z produktem
Klasa IMDG nie wymieniona
Numer UN nie wymieniony
ADR nie wymieniony
Opakowanie
4,5 kg pojemniki z tworzywa sztucznego
EverTec lub jakakolwiek inna firma stowarzyszona lub zależna nie ponosi odpowiedzialności za przydatność do użycia i zdolność handlową, jeśli takowe istnieją, jak również za jakiekolwiek wyraźne gwarancje dotyczące tego produktu nie będą skuteczne ani zaskarżalne, chyba że towary będą używane zgodnie z niniejszą instrukcją i w żaden inny sposób, z powodu potencjalnego zagrożenia wynikającego z niewłaściwego użytkowania towarów opisanych w niniejszym dokumencie.
Sposób użycia:
ETC 430 należy wmasować w zabrudzoną skórę bez użycia wody. Skóra powinna być następnie spłukać czystą wodą i dokładnie osuszona ręcznikiem lub chusteczką. Ze względu na łagodność produktu dla skóry, może być stosowany do mycia wszystkich obszarów ciała, jeśli jest taka potrzeba. W większości przypadków do mycia rąk wystarcza 3-5 gr. ETC 430.
Właściwości produktu:
Wygląd Śnieżnobiały
Gęstość ok. 1,00 kg/litr
pH ok. 8,8
Temperatura zapłonu Nie dotyczy
Zgodność
Metal Nie jest znany.
Guma Nie jest znana.