MULTI-LINE SYSTEMS

Multi-line system jest automatycznym, centralnym systemem smarowniczym zdolnym do przepompowania smaru klasy NLGI4. Konstrukcja systemu zapewnia jego długoletnią sprawność i bezawaryjne funkcjonowanie. Pompy smarne mają do 12 wyjść o indywidualnie ustawionej wydajności. Jeżeli połączymy je z progresywnymi blokami dystrybucyjnymi to z jednej pompy smaru jesteśmy w stanie obsłużyć kilkaset punktów smarnych w odległości 10-20 metrów od pompy smaru.


Pompy smarne są napędzane energią elektryczna i mogą pracować w trybie ciągłym lub cyklicznym.


Zalety:


Wszystkie ruchy tłoka są prowadzone mechanicznie,


Brak jest zaworów zwrotnych lub sprężyn mogących spowodować oddzielanie się oleju i mydeł, co mogłoby doprowadzić do awarii systemu,


Unikalny podajnik wstępny umożliwia pompowanie smaru o wysokiej konsystencji i zapobiega zapowietrzaniu się elementów pompujących.


Pompa smaru FLM ma 1 – 6 wyjść przydatnych w niewielkich systemach smarowniczych, przy zapotrzebowaniu na smar do 0,55 cm3 na minutę na wyjściu, przy ciśnieniu zwrotnym 50 bar. Do każdego jednego wyjścia można podłączyć blok dystrybucyjny na 10 punktów smarnych.


Pompa smaru FEM ma 1 – 12 wyjść i o większą wydajność (w porównaniu do produktu FLM) o wartości 1,44 cm3 smaru na minutę dla pojedynczego wyjścia, przy ciśnieniu zwrotnym 250 bar. Stosując progresywne bloki dystrybucyjne na każdym wyjściu można zbudować system smarowniczy obejmujący wiele punktów.

Firma logo
Firma logo
Firma logo
Firma logo
Firma logo
Firma logo
Firma logo

Kontakt

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro
Kontakt ikona
Magazyn

ul. Budzysza 7

80-748 Gdańsk

Kontakt ikona
Adres

ul. Chmielna 26

80-748 Gdańsk

Kontakt ikona
Fax/E-mail

58 76-85-806

info@impexsaro.com.pl